Michał Głowacki / Kuba Makar najlepsi w turnieju nocnym

Michał Głowacki /Kuba Makar zwycięzcami IX Ogólnopolskiego Nocnego Turnieju Siatkówki Plażowej.

W turnieju wystąpiło dwadzieścia jeden drużyn męskich, jeden mikst i jedna drużyna kobiet. Nocny turniej ma dwie podstawowe cenny: pierwsza dotrwać do nocy, druga to dotrwać do świtu bo wtedy wiadomo, że jest się najprawdopodobniej w najlepszej czwórce zawodów.

A tym razem do świtu dotrwali: Michał Głowacki i Kuba Makar, którzy w meczu półfinałowym pokonali 2-0 duet Adam Lewko/Dawid Skiepko oraz Piotr Przeborowski/Kacper Gibas, którzy pokonali 2-1 Bartosza Hodanę/Łukasza Ćwiklewskiego.

W meczu o najniższy stopień podium Lewko/Skiepko pokonali Ćwiklewskiego/Hodanę 2-1. W wielkim finale swoją dominację na dojlidzkim piachu potwierdzili Głowacki/Makar, którzy po dwusetowym pojedynku pokonali drużynę Przeborowski/Gibas.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Michał Głowacki.